Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарункова коробка для годинника Люрекс, коробки для пркирас, коробки з картону 9/9/5.5 см. упаковка 12 шт. різні кольори.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Квадратна |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 90 мм |
- Ціна: 50 ₴
- Мінімальне замовлення: 12 шт.




