Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Демонстраційне обладнання для вітринного продажу прикрас від BoxShop. Універсальна стійка для браслетів і годинника. Купити обладнання для ювелірних виробів і біжутерії гуртом у компанії BoxShop.
Тип: Для браслетів, годинників.
Колір: малиновий
Матеріал: Велюр
Розміри: 20*14*22
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boxshop |
| Тип | Підставка |
| Матеріал | Оксамит |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Призначення | Універсальний |
- Ціна: 400 ₴



