Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футляр Замшевий під годинник
Размер: 10 х 10 х 5,6 см
Колір: Коричневий
Матеріал: Штучний замш
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тематика малюнка/форми | Квадратна форма |
| Матеріал | Оксамит |
| Стан | Нове |
| Тип | Футляри |
- Ціна: 190 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.



