Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футляр під запонки "Мужчий"
Колір: Чорно-червоний
Розміри: 8 х 6,3 х 3,2 см
Матеріал: Штучна шкіра
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Футляри |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Запонки |
| Тематика малюнка/форми | Прямокутна форма |
| Ширина | 63 мм |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червоно-чорний |
- Ціна: 115 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.


